Krople AMO Blink Johnson&Johnson, ulgą dla oczu w soczewkach kontaktowych

Sztuczne łzy i soczewki kontaktowe to najlepszy duet, nie tylko kiedy nasze oczy są bardzo wrażliwe, ale również gdy nosimy szkła kontaktowe długo podczas dnia, czy przebywamy w bardziej wymagających warunkach otoczenia.

Każdy z nas doświadczył uczucia suchego, piekącego czy zaczerwienionego oka. Takie objawy pojawiają się w różnych okolicznościach. Mają na to wpływ m.in. klimatyzacja, centralne ogrzewanie, dym, przemęczenie, długie godziny spędzone przed komputerem, czy po prostu noszenie soczewek ponad 12 godzin dziennie.

Krople przyjacielem oczu

W takich momentach wybawieniem stają się krople do oczu, czyli tzw. sztuczne łzy. Warto wybrać takie, które mają dobry stosunek jakości do ceny, ich pojemność nam odpowiada, a termin ważności po otwarciu jest wystarczająco długi, aby nawet jedna kropelka się nie zmarnowała. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się krople do oczu AMO Blink, popularnej firmy Johnson&Johnson – AMO Blink Intensive Tears oraz AMO Blink na piekące oczy dostępne w sklepie Bezokularow.pl z wysyłką 24h.

Wiele przyczyn

Problem suchego oka dotyczy większości społeczeństwa, ponieważ ma on wiele różnorodnych przyczyn zarówno zewnętrznych: klimatyzacja, ogrzewanie, dym, przyjmowane leki, jak i wewnętrznych: np. zmiany hormonalne lub mniejsza produkcja filmu łzowego przez oczy.

Stosowanie kropli AMO Blink Intensive Tears oraz AMO Blink na piekące oczy poprawią jakość widzenia i zwiększą komfort, zapewniając większe nawilżenie oczu w soczewkach we większości przypadków jakie nas dotyczą.

Występują w opakowaniach 10 ml, a przydatność użycia po otwarciu wynosi 45 dni.

O kroplach AMO Blink w pigułce

Krople AMO Blink przyniosą ulgę osobom:

· spędzających długie godziny przed ekranami urządzeń elektronicznych

· przebywających w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach

· przyjmujących leki powodujących wysuszenie oczu

· przebywających na basenie lub na plaży (chlor, słona woda, piasek)

· noszących soczewki kontaktowe przez wiele godzin

Add Comment