Ćwiczenia fizyczne

Rozciągnij ścięgna, aby pomóc w bólu uda. Ciężkie ścięgna mogą powodować bóle nóg podczas biegania. Z biegiem czasu, ścisła lub ścięgna może prowadzić do zapalenia ścięgna Achillesa. Jeśli często wykonujesz ruch, upewnij się, że regularnie się rozciągasz i wzmacnia ścięgna.
W prostym odcinku ścięgna, spróbuj wykonać stały kontakt palca. Stań z nogami na biodrach szeroko rozstawionych i zginaj w pasie, trzymając nogi prosto i zwalniając ręce.
Trzymaj ten odcinek przez 30 sekund, a następnie powtórz od trzech do czterech razy. Jeśli masz bóle w przedniej i zewnętrznej części swoich dolnych nóg, cielę podnosi może pomóc poprzez wzmocnienie cieląt i podeszw. Niewielkie mięśnie pośladkowe często są przyczyną tego rodzaju bólu nóg, nazywanego zwykle „szynami grzbietowymi”.
Zacznij od stania z nogami na biodrach, trzymając ścianę lub krzesło dla równowagi. Powoli podnosić się na palcach, wyginając mięśnie łydki. Przesuń pięty tak wysoko, jak tylko możesz bez bólu. Następnie powoli opuść się do normalnej pozycji stojącej.
Zrób trzy zestawy dziesięciu powtórzeń.

 

Add Comment